Бесплатный сервис № 1 в сфере кредитования

Онлайн заявкаCоглашение на обработку персональных данных

Онлайн заявкаCоглашение на обработку персональных данных

Онлайн заявкаCоглашение на обработку персональных данных

Для проверки своей кредитной истории нажмите кнопку ниже:

Згода на обробку персональних даних та доступу до кредитної історії

         Я, (надалі – Власник персональних даних) в процесі використання онлайн сервісу на сайті https://creditfinance.ua/ (далі- Веб-сайт), а саме, здійснюючі процес реєстрації, заповнюючи заявки, форми, проставляючи відповідні відмітки, натискаючи клавіші, що виражає мою згоду на надання інформації щодо себе, надаю свою згоду/дозвіл Адміністратору Веб-сайту, банкам, фінансовим установам (в т.ч. ТОВ «СЛОН КРЕДИТ») – далі ФК на: 1) обробку Персональних даних (будь-якої інформації, що стосується Власника персональних даних, в тому числі, однак не виключно, інформації щодо прізвища, власного імені, по батькові, паспортних даних, ідентифікаційного коду, дати та місця народження, громадянства, адреси проживання та реєстрації, сімейного, соціального, майнового становища, освіти, професії, доходів, номерів контактних телефонів/факсів, адреси електронної пошти, тощо (надалі -«Персональні дані») Власника персональних даних; 2) доступ до моєї кредитної історії, з метою перевірки інформації про мене в бюро кредитних історій, та перевірку наданої мною інформації, з використанням моїх персональних даних, в офіційних державних реєстрах.

Метою обробки Персональних даних Власника персональних даних є:
1. Ознайомлення Власника персональних даних, за допомогою технічних та програмних засобів онлайн сервісу, з рекламно – інформаційними матеріалами та пропозиціями ФК.
2. Виконання Власником персональних даних дій на веб сайті https://creditfinance.ua/ (залишення замовлення на отримання послуги шляхом заповнення заявки, залишення персональних даних, надання згоди на їх використання та ін.), метою якої є отримання послуги у ФК у вигляді кредиту;
3. Здійснення запитів ФК з використанням Персональних даних Власника персональних даних до Бюро кредитних історій, сервісів дистанційної верифікації та інших сервісів, що у порядку, передбаченому законодавством України, надають інформацію про Власника персональних даних та отримання додаткових даних щодо мене з наступною обробкою таких даних.
4. Обробку телекомунікаційних даних Власника персональних даних, отриманих під час користування Веб-сайтом, що включають: файли cookie, IP-адреси, параметри та налаштування інтернет-браузерів технічних пристроїв Власника персональних даних та іншу
Власник персональних даних погоджується на використання ФК з метою комунікації з ним, контактних даних, що були зазначені Власником контактних даних на Веб-сайті та/або окремо повідомлені йому Адміністратором Веб-сайту у будь-який спосіб та/або законно отримані останнім з інших джерел. Така комунікація може здійснюватися поштовим зв’язком, електронною поштою, телефонним зв’язком, спеціальними засобами програмного забезпечення, які пов’язані з наданими Власником персональних даних телефонними номерами (Viber, WhatsApp та ін.), засобами зв’язку у соціальних мережах (Facebook та ін.) та іншими електронними засобами зв’язку.
Власник персональних даних, здійснюючи реєстрацію, заповнюючи форми, надаючи документи та іншу інформацію щодо себе на Веб-сайті, підтверджує, що він:
— повідомлений про володільця персональних даних та осіб якими будуть передані персональні дані;
— про склад та зміст зібраних Адміністратором Веб-сайту Персональних даних;
— про включення Персональних даних до бази персональних даних Адміністратора/ФК;
— про свої права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» та Законом України «Про організацію формування та обігу кредитних історій»;
— про мету збору Персональних даних та третіх осіб, яким передаються Персональні дані;
— засвідчує, що склад та зміст Персональних даних в повній мірі є відповідними, адекватними та ненадмірними стосовно визначеної цією Згодою мети їх обробки.
Умови цієї згоди не вимагають окремого повідомлення Власника персональних даних про передання персональних даних ФК; про всі права, як суб’єкта персональних даних, Власник персональних даних повідомлений.
Власник персональних даних надає згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» на обробку своїх персональних даних та їх передання ФК (додаткового повідомлення про таке передання не вимагається), з метою надання пропозицій про послуги та отримання послуг; також Власник персональних даних надає згоду на отримання від Адміністратора Веб-сайту, рекламної та іншої інформації, телефонних дзвінків, SMS, MMS-повідомлень, чи інформування у будь-який інший спосіб про новини, акції.
Зазначена Згода надається на строк, який є необхідним відповідно до мети обробки Персональних даних, передбаченої даною Згодою.
В разі незгоди з цими умовами використання персональних даних, Власник персональних даних зобов’язаний припинити використання онлайн сервісу/Веб-сайту.

Кредитный калькулятор

Желаемая сумма кредита, грн.

Срок кредита, мес.

Сумма кредита

Срок кредита

Ежемесячный платеж

Важно! Сумма расчета является ориентировочной.

Кто мы?

Наш online сервис - удобный и доступный инструмент, который помогает найти правильное решение финансовых вопросов общества.

Главные компоненты


В первую очередь наша компания создана для людей. Каждый из нас имеет право на первоклассный и качественный сервис. Используйте наш ресурс, чтобы легко взять кредит и решить любой денежный вопрос. Мы хотим выйти за рамки стандартного обслуживания и стать ближе к нашим клиентам.
Credit Finance – прямой партнер банков и финансовых организаций по всей Украине. Контент нашего сайта уже включает подходящие условия под каждый индивидуальный запрос: кредит наличными, кредит на карту, кредит под залог, кредит для бизнеса, рефинансирование и другие виды кредитных продуктов.


Социальная поддержка


Credit Finance всегда на стороне клиента. Мы предлагаем наши услуги как социальную поддержку для каждого бесплатно! Вознаграждение нашей работы основано на сотрудничестве с нашими партнерами. Мы выступаем новаторами и подобного сервиса в Украине больше нет.


Финансовый портрет клиента


Объективно оцениваем исходные данные каждого, чтобы подобрать самый разумный кредитный продукт. Будьте уверены, вы получите полное понимание всех этапов оформления кредита. Сделать точный прогноз ваших возможностей – наша забота.


Проводник будущего


Credit Finance активно принимает участие в разработке специальных программ по кредитованию. Откройте наши кейсы . Там много простых инструментов, которые быстро помогут решить самые нестандартные финансовые задачи.

Почему выбирают Credit Finance?

 • Финансовая осознанность
  Открыто рассказываем о всех явных и скрытых деталях кредитных продуктов.
 • Финансовая безопасность
  Действуем в рамках законодательства Украины. Отслеживаем теневые схемы в кредитовании, чтобы вовремя предупредить наших клиентов. Делимся актуальной информацией об этом на нашей странице в Facebook.
 • Финансовая свобода
  Упрощаем сложное. Рефинансируем дорогостоящие кредиты, чтобы облегчить вашу финансовую нагрузку. Мы знаем как правильно просчитать цену вашей свободы.
 • Финансовая ответственность
  Берем на себя все рабочие процессы – вы получаете желаемый результат.
 • Финансовая легкость
  Общаемся с нашими клиентами на понятном языке без галстуков и важных лиц, чтобы максимально облегчить процесс оформления кредита.
 • Финансовая честность
  Честно говорим про скрытые комиссии и дополнительные страховки. Даём советы как внимательно читать кредитные договора.
 • Финансовая отвага
  Адаптируемся к любым обстоятельствам. Находим гибкий подход к каждому клиенту. Смело «продавливаем» общепринятую систему и меняем условия по кредиту на более приемлемые.

Индивидуальные программы кредитования с Credit Finance

Рабочий процесс Credit Finance:

  Мы следуем простым инструкциям:

 • Персональный финансовый консультант для каждого клиента;
 • Оценка кредитоспособности и бесплатная проверка кредитной истории с помощью специального скоринга;
 • Направляем кредитную заявку подходящему банковскому партнеру, чтобы получить положительное решение по кредиту;
 • Обрабатываем персональные данные наших клиентов и не передаем их третьим лицам. Ваши данные надежно защищены;
 • Активная обратная связь через онлайн-чат и социальные сети 24/7;
 • Мы за продуктивную работу, поэтому многие люди в нашей команде перфекционисты и абсолютные трудоголики. Исполняем желаемый результат с удовольствием, а все рабочие процессы с настоящим friendly общением и искренней заботой о наших клиентах.

Взять кредит сотрудничая с нами

Гарантированное качество
выполненных услуг

Прозрачность условий
кредита

Гарантия безупречной
репутации

Кратчайшие сроки
взять кредит

Выгодные условия
разработанных кредитных программ

Экономия денежных средств,
усилий и времени

Профессиональная
поддержка 24/7

Возможность согласования
в режиме online

Кредит онлайн!

 • Проверка кредитной истории бесплатно.
 • Выяснение причины отказа кредитов на ранее поданную заявку в любом банке Украины используя ресурсы всех соответствующих баз данных.
 • Избавление клиента от скрытых платежей в том числе навязываемых страховок и дополнительных комиссий.
 • При необходимости объединение всех займов в один оптимально выгодный кредит.
 • «Перезагрузка» кредитной истории.
 • Предоставление услуг рефинансировании.

Три простых шага для получения кредит онлайн

1

Оформите
online заявку

2

Укажите данные
по кредитованию

3

Получите кредит

Вопрос-ответ

Для проверки своей кредитной истории нажмите кнопку ниже:

Условия кредитования

 • сумма - от 20 000 грн до 500 000 грн
 • срок - от 6 до 60 месяцев
 • возраст заемщика - от 21 до 75 лет
 • схема погашения – аннуитет
 • Годовая процентная ставка – от 35% до 65%
 • реальная годовая процентная ставка – от 41,31% до 88,60%
 • минимальный стаж работы на последнем месте работы - 3 месяца
 • комиссия за досрочное погашение - отсутствует
 • комиссия за открытие карты и текущего счета — 200 грн


Процентные ставки зависят от суммы и срока кредита


Пример расчёта по кредиту

сумма кредита 500 000 на 12 месяцев
ежемесячный платёж – 49 981,49 грн
общие затраты по кредиту – 99 977, 92 грн
общая стоимость кредита – 599 977,92 грн
реальная годовая процентная ставка – 41,31%Расчёт является ориентировочным. Окончательные платежи зависят от даты оформления кредита и выбранного кредитного продукта в банке.

Cоглашение на обработку персональных данныхНапишите нам, мы онлайн!