Заявка на кредит
Угода на обробку персональних даних

Для перевірки своєї кредитної історії натисніть кнопку нижче:

Напишите нам, мы онлайн!

Згода на обробку персональних даних та доступу до кредитної історії

          Я, (надалі – Власник персональних даних) в процесі використання онлайн сервісу на сайті https://creditfinance.ua/ (далі- Веб-сайт), а саме, здійснюючі процес реєстрації, заповнюючи заявки, форми, проставляючи відповідні відмітки, натискаючи клавіші, що виражає мою згоду на надання інформації щодо себе, надаю свою згоду/дозвіл Адміністратору Веб-сайту, банкам, фінансовим установам (в т.ч. ТОВ «СЛОН КРЕДИТ») – далі ФК на: 1) обробку Персональних даних (будь-якої інформації, що стосується Власника персональних даних, в тому числі, однак не виключно, інформації щодо прізвища, власного імені, по батькові, паспортних даних, ідентифікаційного коду, дати та місця народження, громадянства, адреси проживання та реєстрації, сімейного, соціального, майнового становища, освіти, професії, доходів, номерів контактних телефонів/факсів, адреси електронної пошти, тощо (надалі -“Персональні дані”) Власника персональних даних; 2) доступ до моєї кредитної історії, з метою перевірки інформації про мене в бюро кредитних історій, та перевірку наданої мною інформації, з використанням моїх персональних даних, в офіційних державних реєстрах.

Метою обробки Персональних даних Власника персональних даних є:
1. Ознайомлення Власника персональних даних, за допомогою технічних та програмних засобів онлайн сервісу, з рекламно – інформаційними матеріалами та пропозиціями ФК.
2. Виконання Власником персональних даних дій на веб сайті https://creditfinance.ua/ (залишення замовлення на отримання послуги шляхом заповнення заявки, залишення персональних даних, надання згоди на їх використання та ін.), метою якої є отримання послуги у ФК у вигляді кредиту;
3. Здійснення запитів ФК з використанням Персональних даних Власника персональних даних до Бюро кредитних історій, сервісів дистанційної верифікації та інших сервісів, що у порядку, передбаченому законодавством України, надають інформацію про Власника персональних даних та отримання додаткових даних щодо мене з наступною обробкою таких даних.
4. Обробку телекомунікаційних даних Власника персональних даних, отриманих під час користування Веб-сайтом, що включають: файли cookie, IP-адреси, параметри та налаштування інтернет-браузерів технічних пристроїв Власника персональних даних та іншу
Власник персональних даних погоджується на використання ФК з метою комунікації з ним, контактних даних, що були зазначені Власником контактних даних на Веб-сайті та/або окремо повідомлені йому Адміністратором Веб-сайту у будь-який спосіб та/або законно отримані останнім з інших джерел. Така комунікація може здійснюватися поштовим зв’язком, електронною поштою, телефонним зв’язком, спеціальними засобами програмного забезпечення, які пов’язані з наданими Власником персональних даних телефонними номерами (Viber, WhatsApp та ін.), засобами зв’язку у соціальних мережах (Facebook та ін.) та іншими електронними засобами зв’язку.
Власник персональних даних, здійснюючи реєстрацію, заповнюючи форми, надаючи документи та іншу інформацію щодо себе на Веб-сайті, підтверджує, що він:
– повідомлений про володільця персональних даних та осіб якими будуть передані персональні дані;
– про склад та зміст зібраних Адміністратором Веб-сайту Персональних даних;
– про включення Персональних даних до бази персональних даних Адміністратора/ФК;
– про свої права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» та Законом України «Про організацію формування та обігу кредитних історій»;
– про мету збору Персональних даних та третіх осіб, яким передаються Персональні дані;
– засвідчує, що склад та зміст Персональних даних в повній мірі є відповідними, адекватними та ненадмірними стосовно визначеної цією Згодою мети їх обробки.
Умови цієї згоди не вимагають окремого повідомлення Власника персональних даних про передання персональних даних ФК; про всі права, як суб’єкта персональних даних, Власник персональних даних повідомлений.
Власник персональних даних надає згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» на обробку своїх персональних даних та їх передання ФК (додаткового повідомлення про таке передання не вимагається), з метою надання пропозицій про послуги та отримання послуг; також Власник персональних даних надає згоду на отримання від Адміністратора Веб-сайту, рекламної та іншої інформації, телефонних дзвінків, SMS, MMS-повідомлень, чи інформування у будь-який інший спосіб про новини, акції.
Зазначена Згода надається на строк, який є необхідним відповідно до мети обробки Персональних даних, передбаченої даною Згодою.
В разі незгоди з цими умовами використання персональних даних, Власник персональних даних зобов’язаний припинити використання онлайн сервісу/Веб-сайту.