Сьогодні практично кожен знає про те, як оформити кредитний позику. Але як його потім закривати? Насправді способів існує безліч

Кредит готівкою

 • В сучасних умовах фінансового світу, коли ціни ростуть значно швидше, людської можливості накопичити на бажане, кредит готівкою отримав шалену популярність . За рахунок якраз такий великий затребуваності з роками процедура оформлення позики і отримання грошових коштів значно спростилася.
 • На сьогоднішній день в більшості банків не потрібно збирати цілу купу документів для отримання кредиту, а досить одного лише паспорта. Та й саме оформлення, як правило, не може тривати довше п'ятнадцяти хвилин. Але якщо з тим, як взяти кредит все зрозуміло, то як гасити потім отриманий займ? На даний момент існує кілька способів зі своїми достоїнствами і недоліками.

Взяти кредит

 • Це найбільш традиційний спосіб для того, щоб погасити кредит готівкою. Однак, на сьогоднішній день практично не користується популярністю. До такого способу прибігають в основному якщо немає альтернативних способом для погашення, або позичальники похилого віку, яким освоєння нових способів і технологій вельми скрутно.
 • Надійність. При використанні даного способу можна бути завжди впевненим, що платіжка пройде і не виникне заборгованість з-за якогось технічного збою.
       Квитанція. Квитанцію про оплату в даному випадку видають відразу ж на паперовому носії.
 • Час. На сьогоднішній день час є найбільш цінним ресурсом, а даний спосіб має на увазі значну його витрату;
       Неможливість оплатити в будь-який день. В даному випадку для оплати доведеться підлаштовуватися під графік роботи відділення банку, у якого може бути вихідний.

Кредит під заставу

 • Погасити кредит під заставу значно зручніше на сьогоднішній день і допомагає істотно заощадити час. І це не єдина перевага
 • Швидкість платежу. Оформити такий платіж на сьогоднішній день значно швидше, ніж через касу;
       Зручність. На сьогоднішній день у багатьох банків банкомати стоять окремо від відділення банку і працюють в цілодобовому режимі, що дозволяє оплатити кредит в будь-який час.
 • Збої. Будь-яка техніка дає збій, це ні для кого не секрет. І в даному випадку від цього ніхто не застрахований;
       Поломка банкомату. Коли підходиш до банкомату, щоб оплатити кредит, цілком можна виявити, що він зламаний і доведеться шукати інший банкомат для оплати;
       Час. Незважаючи на те, що банкомат не прив'язаний до графіка роботи відділення, на те, щоб дістатися до банкомату необхідно все ж витратити певну кількість часу.

Кредит під заставу

 • З усіх, що існують на сьогоднішній день способів погасити кредит під заставу нерухомості , цей самий зручний, що володіє безліччю переваг :
 • Відсутність прив'язки до часу і місця. Зробити платіж можна в будь-якій точці планети і в будь-який час;
       Значна економія часу;
       Можливість налаштувати Автоплатеж, щоб усі платіжки проводилися автоматично.
 • З недоліків же можна назвати тільки можливе виникнення комп'ютерного збою.

Робота фінансового експерта Кредит Фінанс націлена на 100% результат

Напишите нам, мы онлайн!