Про компанію Credit Finance

Ласкаво просимо!
Ми хочемо представитися.
Credit Finance - успішний смарт сервіс у сфері кредитування. Ми ще молоді, тому дуже енергійні і амбітні, але при цьому встигли дозріти, завдяки чому цілком досвідчені. Але про все по порядку.

Наша Історія:

Вже більше десяти років ми безперервно працюємо в області кредитування. І накопили багато важливих знань і навичок. Ми не новачки і хочемо більшого, тому активно шукаємо нові шляхи для розвитку фінансового ринку. І нам є що сказати.
Фаундер компанії Credit Finance Іван Нікітін зібрав і об'єднав команду сильних професіоналів, щоб з користю застосувати наш цінний досвід і значно поліпшити кредитні послуги. Перезавантаження нашого сервісу стартувало в липні 2018 року. Основне завдання - забезпечити повне розуміння складних речей простими словами.
Ми вибираємо новаторський підхід, тому просуваємо найсучасніші інновації і технології. Дуже любимо свободу вибору і незалежно співпрацюємо з банками і фінансовими організаціями по усій Україні.
Юзери сервісу завжди можуть розраховувати на щирий і чуйний прийом. Наша дружелюбність вже завоювала довіру у більше 100 тисяч наших клієнтів. І ми на цьому не зупиняємося. Щосили розвиваємо наші соціальні мережі в Facebook, Instagram, Telegram.

Місія Credit Finance :

Розвивати смарт сервіс по кредитуванню, який допомагає розумно вирішити будь-яке грошове питання людей.

Наша Мета:

Credit Finance прагне стати єдиним центром кредитних послуг в Україні. Одна з головних цілей - масштабувати бізнес. Наш вектор для досягнення - бути в курсі найактуальнішої інформації по кредитуванню, щоб доступно розповісти вам, де вигідно узяти кредит. Ми вже знаємо як легко і швидко оформити кредит наличными, кредит під заставу, кредит для ФОП і кредит для бізнесу.

Наша Команда:

Добитися успіху поставленої мети нам допомагає крута команда. Кожен співробітник Credit Finance - справжній майстер нашої загальної справи, який уміє досконало настроїти робочий процес. Без зайвого офіціозу і затягнутого збору нікому непотрібних паперів. А найголовніше усе це в дружній атмосфері. Перевірено, адже кожен пройшов ритуал посвячення в наші цінності.

Наші Цінності:

Відкритість

Розкривай нове щодня. Будь цікавим і щирим, як дитина в пізнанні світу. Але не забувай про силу і відповідальність дорослого в робочих процесах.

Ініціативність

Шукай вихід з будь-якої ситуації. Не ускладнюй. Пам'ятай, що підсумок нашої роботи так само залежить від твоєї персональної активності.

Захопленість

Роби, тільки те, що тобі дійсно цікаве. Не витрачай свій час на даремне зайняття. Наповнюй своє життя найяскравішими і позитивнішими емоціями.

Самовіддача

Йди за найпродуктивнішими нормами поведінки в стосунках. Високий інтелект, повний респект і good mood перекриють будь-кого твої факапы.

Саморозвиток

Будь креативним, щоб створювати щось унікальне. Не обмежуй себе в розвитку, шукай нові ідеї і можливості для зростання. І будь ласка, обов'язково заявляй про себе. Будь-яке твоє знання і досвід здатні зробити світ краще.

Відгуки про компанію Credit Finance:

Юридична інформація:

Юридична особа:
ТОВ "Кредитне Фінансування"
ЕДРПОУ 42329237

Юридична адреса:
ін. Петра Григоренка, 36а, оф.88,
Київ, Україна.

Телефон:
+38 (098) 337-10-70.

Служба турботи про клієнтів:
+38 (097) 869-97-19.

З питань співпраці :
Відправляйте свої контакти і пропозиції на пошту
E-mail: info@creditfinance.com.ua

Напишите нам, мы онлайн!