Питання-відповідь

Так. Рішення залежить від суми бажаного кредиту і наданих документів.

Так. Неофіційно підтверджені доходи можуть служити підставою для видачі кредиту.

Так. Реєстрація не впливає на рішення щодо видачі кредиту. Важливо, щоб Ви жили і працювали за межами тимчасово окупованих територій. Виняток становить АРК. Особам, зареєстрованим на території Криму у видачі кредиту буде відмовлено.

Зведена інформація у вигляді звіту, надається кількома кредитними бюро. Кредитна історія дозволяє побачити активні і погашення кредитні зобов'язання клієнта, характер виконання, наявність і відсутність прострочених заборгованостей, категорію можливих прострочень, а також побачити куди і в який час клієнт звертався за отриманням кредиту.

Індивідуально. Залежить від тривалості та кількості прострочених платежів. В кожному окремому випадку необхідний повний аналіз і консультація фахівця. Є можливість залучення програми «Перезавантаження кредитної історії».

Проблематично. Однак, є можливість розглянути програми кредитування під заставу нерухомості.

В такому випадку Вам буде запропонована програма отримання кредиту під заставу рухомого або нерухомого майна.

Ні. Компанії, що мають державну ліцензію на видачу кредитів, не в праві вимагати авансові платежі до моменту видачі кредиту.

У відмові видачі кредиту грають роль безліч чинників. Серед них поточні прострочення по кредитах, негативні висновки перевірок служби безпеки банку, наявність судимості, велика закредитованность, вік, негативна інформація, отримана від контактних осіб і т.д.

Можливо. Необхідно отримати схвалення банку, в якому ви вирішили взяти кредит під заставу нерухомості і повідомити чинного кредитора про перехід в інший банк.

Так. Все залежить від суми щомісячного доходу. На момент закінчення кредитного договору вік позичальника не повинен перевищувати 75 років.

При відсутності поточних кредитів сума може досягати 100000 грн., Але є можливість узгодити кілька кредитів, тоді сума зросте.

Так. За умови, якщо при погашенні поточних заборгованостей немає прострочень ви можете отримати додатковий кредит на більш вигідних умовах і з більш тривалим графіком погашення.

Якщо ви зацікавлені в отриманні одного кредиту сума не може перевищувати 80000 гривень. Однак, при узгодженні декількох кредитів сума може зрости.

Напишите нам, мы онлайн!