Онлайн Партнерська Програма CREDIT FINANCE

CREDIT FINANCE AFFILIATES - Заробляй Пасивно з Кредит Фінанс

 • Хто ми такі?
  Кредит Фінанс (CREDIT FINANCE AFFILIATES) найприбутковіша і надійна партнерська програма в ніші кредитування в Україні. Ми надаємо абсолютно безкоштовно! для наших клієнтів послуги з підбору і оформлення ідеальних кредитних продуктів, при цьому робимо все можливе, щоб банки їм не нав'язали супутні дорогі продукти. Ми незалежні експерти на ринку кредитування. Працюємо тільки з кращими банками, при цьому не виділяємо і не рекламуємо жодного.
 • Як ми працюємо?
  1. Ви залучаєте клієнтів по Вашим реферальним посиланнях
  2. Клієнти замовляють кредити готівкою , кредит заставний і наші послуги на сайті
  3. Ми виплачуємо вам комісію щомісяця з кожного узгодженого замовлення клієнта
 • Чому вигідно з нами працювати?
  1500 грн. - середній чек з клієнта
  9 - середня кількість замовлень
  13 500 грн. - середній щомісячний дохід нашого партнера
 • Що ви отримуєте, працюючи з нами?
  Стабільні продажу
  Оптимізована воронка продажів, ефективна робота колл-центру і менеджерів. Підбір по великій кількості перевірених банків забезпечують високий відсоток взяти кредит
  Персональний менеджер
  Індивідуальний підхід до кожного партнера. Надання допомоги та промо-матеріалів кожного партнера за запитом. Високі і стабільні виплати
  Щомісяця з 20 по 25 число ми направляємо на пошту офіційний акт-звірення з банків в якому можна побачити скільки кредитів видали і на які суми були оформлені кредити. Ми оплачуємо 1% від суми всіх виданих кредитів клієнтів, які зайшли по вашому посиланню.
 • Що заробляють наші партнери
  Наприклад, по твоїй посиланням перейшло 50 чоловік і з них 30 залишили заявок на кредит, погоджено кредитів 16 на загальну суму 2,4 млн. Грн. Разом ми оплатимо тобі 24 000 грн.
 • Що потрібно зробити?
  1. Зареєструватися в нашій програмі по посиланню - Реєстрація
  2. Підписатися на наш Телеграм канал: Credit Finance
  3. Отримати унікальну партнерську посилання в особистому кабінеті, запросити промо матеріали
  4. Розмістити посилання на своїх сторінках, відправити поштою друзьм, в месенджер на всіх відомих тобі платформах (соцмережі, рекламні платформи, отзивікі і и.д ...). Залучити друзів - заробляйте разом!
  5. Кожен, хто перейшов на наш сайт по твоїй унікальною посиланню і оформив заявку на кредит, буде відображатися в твоєму особистому кабінеті.
  6. В кінці місяця отримати звіт і оплату

Напишите нам, мы онлайн!