Безкоштовний сервіс № 1 в сфері кредитування

Онлайн заявкаУгода на обробку персональних даних

Онлайн заявкаУгода на обробку персональних даних

Онлайн заявкаУгода на обробку персональних даних

Для перевірки своєї кредитної історії натисніть кнопку нижче:

Згода на обробку персональних даних та доступу до кредитної історії

          Я, (надалі – Власник персональних даних) в процесі використання онлайн сервісу на сайті https://creditfinance.ua/ (далі- Веб-сайт), а саме, здійснюючі процес реєстрації, заповнюючи заявки, форми, проставляючи відповідні відмітки, натискаючи клавіші, що виражає мою згоду на надання інформації щодо себе, надаю свою згоду/дозвіл Адміністратору Веб-сайту, банкам, фінансовим установам (в т.ч. ТОВ «СЛОН КРЕДИТ») – далі ФК на: 1) обробку Персональних даних (будь-якої інформації, що стосується Власника персональних даних, в тому числі, однак не виключно, інформації щодо прізвища, власного імені, по батькові, паспортних даних, ідентифікаційного коду, дати та місця народження, громадянства, адреси проживання та реєстрації, сімейного, соціального, майнового становища, освіти, професії, доходів, номерів контактних телефонів/факсів, адреси електронної пошти, тощо (надалі -“Персональні дані”) Власника персональних даних; 2) доступ до моєї кредитної історії, з метою перевірки інформації про мене в бюро кредитних історій, та перевірку наданої мною інформації, з використанням моїх персональних даних, в офіційних державних реєстрах.

Метою обробки Персональних даних Власника персональних даних є:
1. Ознайомлення Власника персональних даних, за допомогою технічних та програмних засобів онлайн сервісу, з рекламно – інформаційними матеріалами та пропозиціями ФК.
2. Виконання Власником персональних даних дій на веб сайті https://creditfinance.ua/ (залишення замовлення на отримання послуги шляхом заповнення заявки, залишення персональних даних, надання згоди на їх використання та ін.), метою якої є отримання послуги у ФК у вигляді кредиту;
3. Здійснення запитів ФК з використанням Персональних даних Власника персональних даних до Бюро кредитних історій, сервісів дистанційної верифікації та інших сервісів, що у порядку, передбаченому законодавством України, надають інформацію про Власника персональних даних та отримання додаткових даних щодо мене з наступною обробкою таких даних.
4. Обробку телекомунікаційних даних Власника персональних даних, отриманих під час користування Веб-сайтом, що включають: файли cookie, IP-адреси, параметри та налаштування інтернет-браузерів технічних пристроїв Власника персональних даних та іншу
Власник персональних даних погоджується на використання ФК з метою комунікації з ним, контактних даних, що були зазначені Власником контактних даних на Веб-сайті та/або окремо повідомлені йому Адміністратором Веб-сайту у будь-який спосіб та/або законно отримані останнім з інших джерел. Така комунікація може здійснюватися поштовим зв’язком, електронною поштою, телефонним зв’язком, спеціальними засобами програмного забезпечення, які пов’язані з наданими Власником персональних даних телефонними номерами (Viber, WhatsApp та ін.), засобами зв’язку у соціальних мережах (Facebook та ін.) та іншими електронними засобами зв’язку.
Власник персональних даних, здійснюючи реєстрацію, заповнюючи форми, надаючи документи та іншу інформацію щодо себе на Веб-сайті, підтверджує, що він:
– повідомлений про володільця персональних даних та осіб якими будуть передані персональні дані;
– про склад та зміст зібраних Адміністратором Веб-сайту Персональних даних;
– про включення Персональних даних до бази персональних даних Адміністратора/ФК;
– про свої права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» та Законом України «Про організацію формування та обігу кредитних історій»;
– про мету збору Персональних даних та третіх осіб, яким передаються Персональні дані;
– засвідчує, що склад та зміст Персональних даних в повній мірі є відповідними, адекватними та ненадмірними стосовно визначеної цією Згодою мети їх обробки.
Умови цієї згоди не вимагають окремого повідомлення Власника персональних даних про передання персональних даних ФК; про всі права, як суб’єкта персональних даних, Власник персональних даних повідомлений.
Власник персональних даних надає згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» на обробку своїх персональних даних та їх передання ФК (додаткового повідомлення про таке передання не вимагається), з метою надання пропозицій про послуги та отримання послуг; також Власник персональних даних надає згоду на отримання від Адміністратора Веб-сайту, рекламної та іншої інформації, телефонних дзвінків, SMS, MMS-повідомлень, чи інформування у будь-який інший спосіб про новини, акції.
Зазначена Згода надається на строк, який є необхідним відповідно до мети обробки Персональних даних, передбаченої даною Згодою.
В разі незгоди з цими умовами використання персональних даних, Власник персональних даних зобов’язаний припинити використання онлайн сервісу/Веб-сайту.

Кредитний калькулятор

Бажана сума кредиту, грн.

Срок кредиту, міс.

Сума кредиту

Срок кредиту

Щомісячний платіж

Важливо! Сума розрахунку орієнтовна.

Хто ми?

Наш online сервіс - зручний і доступний інструмент, який допомагає знайти правильне вирішення фінансових питань суспільства.

Головні компоненти


В першу чергу наша компанія створена для людей. Кожен з нас має право на першокласний і якісний сервіс. Використовуйте наш ресурс, щоб легко взяти кредит і вирішити будь-яке грошове питання. Ми хочемо вийти за рамки стандартного обслуговування і стати ближче до наших клієнтів.
Credit Finance - прямий партнер банків і фінансових організацій по всій Україні. Контент нашого сайту вже включає відповідні умови під кожен індивідуальний запит: кредит готівкою, кредит на карту, кредит під заставу, кредит для бізнесу, рефінансування та інші види кредитних продуктів.


Соціальна підтримка


Credit Finance завжди на стороні клієнта. Ми пропонуємо наші послуги як соціальну підтримку для кожного безкоштовно! Винагорода нашої роботи відбувається на співпраці з нашими партнерами. Ми виступаємо новаторами і схожого сервісу в Україні більше немає.


Фінансовий портрет клієнта


Неупереджено надаємо оцінку вихідних даних кожного, щоб підібрати найрозумніший кредитний продукт. Будьте впевнені, ви отримаєте повне розуміння всіх етапів оформлення кредиту. Зробити точний прогноз ваших можливостей - наша турбота.


Керманич майбутнього


Credit Finance активно бере участь в розробці спеціальних програм з кредитування. Відкрийте наші кейси . Там багато простих інструментів, які швидко допоможуть вирішити нестандартні фінансові задачі.

Чому обирають Credit Finance?

 • Фінансова свідомість
  Відкрито розповідаємо про усі явні та приховані деталі кредитних продуктів.
 • Фінансова безпека
  Діємо у межах законодавства України. Відслідковуємо тіньові схеми з кредитування, щоб своєчасно попередити наших клієнтів. Надаємо актуальну інформацію про це на нашій сторінці у Facebook .
 • Фінансова свобода
  Спрощуємо складне. Рефінансуємо дорогі кредити, щоб полегшити ваше фінансове навантаження. Ми знаємо як правильно порахувати вартість вашої свободи.
 • Фінансова відповідальність
  Беремо на себе всі робочі процеси - ви отримуєте бажаний результат.
 • Фінансова легкість
  Спілкуємося з нашими клієнтами зрозумілою мовою без краваток і важливих обличь, щоб максимально полегшити процес оформлення кредиту.
 • Фінансова чесність
  Чесно розказуємо про приховані комісії і додаткові страховки. Даємо поради як уважно читати кредитні договори.
 • Фінансова відвага
  Адаптуємося до будь-яких обставин. Знаходимо гнучкий підхід до кожного клієнта. Сміливо «проштовхуємо» загальноприйняту систему і міняємо умови по кредиту на більш прийнятні.

Індивідуальні програми кредитування з Credit Finance.

Наш робочий процес:

  Ми дотримуємося простих інструкцій:

 • Персональний фінансовий консультант для кожного клієнта;
 • Оцінка кредитоспроможності та безкоштовна перевірка кредитної історії за допомогою спеціального скорінгу;
 • Направляємо кредитний запит відповідному банківському партнеру, щоб отримати позитивне рішення по кредиту;
 • Опрацьовуємо персональні дані наших клієнтів і не передаємо їх третім особам. Ваші дані надійно захищені;
 • Активний зворотній зв'язок через онлайн-чат і соціальні мережі 24/7;
 • Ми за плідну роботу, тому багато хто з нашої команди перфекціоністи і абсолютні працеголіки. Здійснюємо бажаний результат із задоволенням, а усі робочі процеси зі справжнім friendly спілкуванням і щирою турботою про наших клієнтів.

Взяти кредит співпрацюючи з нами

Гарантована якість
виконаних послуг

Прозорість умов
кредиту

Гарантія бездоганної
репутації

Найкоротший термін
взяти кредит

Вигідні умови
розроблених кредитних програм

Економія коштів,
зусиль і часу

Професійна
підтримка 24/7

Можливість узгодження
в режимі online

Кредит онлайн!

 • Перевірка кредитної історії по кредиту безкоштовно.
 • З'ясування причини відмови кредита на раніше подану заявку в будь-якому банку України використовуючи ресурси всіх відповідних баз даних.
 • Позбавлення клієнта від прихованих платежів в тому числі нав'язуваних страховок і додаткових комісій.
 • При необхідності об'єднання всіх позик в один оптимально вигідний кредит.
 • «Перезавантаження» кредитної історії.
 • Надання послуг рефінансування.

Три простих кроки для отримання кредиту

1

Оформити
онлайн заявку

2

Вкажіть дані
по кредитуванню

3

Отримайте кредит

Питання-відповідь

Для перевірки своєї кредитної історії натисніть кнопку нижче:

Напишите нам, мы онлайн!