Партнерська програма

Найвигідніша партнерська програма
під український кредитний трафік

 

Хто ми такі?

 

CREDIT FINANCE AFFILIATES (CF-AFFILIATES) – найприбутковіша і надійна партнерська програма в ніші кредитування в Україні.
Ми абсолютно безкоштовно допомагаємо нашим клієнтам отримати кращий кредит! Підбір ідеального продукту, допомога в оформленні всіх документів, подача заявки – все дистанційно (без присутності в банку). При цьому робимо все можливе, щоб банки не нав’язали супутні дорогі послуги.
Ми незалежні експерти на ринку кредитування. Працюємо тільки з кращими банками, при цьому не виділяємо і не рекламуємо жодного.

 

Як працює партнерська програма?

 

1. Ви залучаєте клієнтів по Вашому унікальному реферальному посиланню
2. Клієнти замовляють наші послуги на сайті
3. Ми виплачуємо вам комісію щомісяця з кожного отриманого замовлення клієнта

 

Чому вигідно з нами працювати?

 

1500 грн. – ваш середній чек з клієнта
9 – середня кількість замовлень
13 500 грн. – середній щомісячний дохід нашого партнера

 

Що ви отримуєте, працюючи з нами?

 

Стабільні продажі
Оптимізована воронка продаж, ефективна робота колл-центру і менеджерів. Підбір по великій кількості перевірених банків забезпечують високий відсоток видачі кредитів.

Персональний менеджер
Індивідуальний підхід до кожного партнера. Надання допомоги та промо-матеріалів кожному партнеру за запитом.

Високі і стабільні виплати
Кожного місяця з 20 по 25 число ми направляємо на пошту офіційний акт-звірення з банків в якому можна побачити скільки кредитів видали і на які суми були оформлені кредити. Ми оплачуємо 1% від суми всіх виданих беззаставних кредитів клієнтів і 0.5% від суми всіх виданих заставних кредитів клієнтів, які зайшли по вашому посиланню.

 

Що заробляють наші партнери

 

Наприклад, по твоєму посиланню перейшло 50 осіб і з них 30 залишили заявку на кредит, погоджено кредитів 16 на загальну суму 2,4 млн. грн. Разом ми оплатимо тобі 24 000 грн.

 

Що потрібно зробити?

 

1. Зареєструватися в нашій програмі за посиланням: перейти
2. Підписатися на наш Телеграм канал
3. Отримати унікальне партнерське посилання в особистому кабінеті, запросити промо матеріали, написавши на пошту: info@creditfinance.com.ua
4. Розмістити посилання на своїх сторінках, відправити поштою друзьм, в месенджери на всіх відомих тобі платформах (соцмережі, рекламні площадки, отзовікі і т.д …). Залучити друзів – заробляйте разом!
5. Кожен, хто перейшов на наш сайт по твоєму унікальному посиланню і оформив заявку на кредит, буде відображатися в твоєму особистому кабінеті.
6. В кінці місяця отримати гарантований дохід

 

Контакти

 

Тел.: +380978699719
E-mail: info@creditfinance.com.ua

Напишите нам, мы онлайн!